Vyhledání informace

Vážený zákazníku,

vítáme Vás v našem internetovém obchodě, kde nabízíme náhradní díly na velmi spolehlivé šicí stroje pro domácnost Veritas, Lucznik, Lada a Lucznik Finesse. Servisem šicích strojů a výrobou a velkoobchodem náhradními díly k nim se zabýváme již od roku 1988. V současnosti se věnujeme již pouze prodeji náhradních dílů a doplňků na šicí stroje (např. jehly, cívky apod.).

Důvodem založení tohoto internetového obchodu je nedostatek mechaniků šicích strojů a tím pádem i nedostupnost náhradních dílů na tyto šicí stroje v některých oblastech České republiky. V nabídce naleznete zejména nejčastěji používané a nejvíce žádané náhradní díly. Pokud máte zájem o náhradní díl, který jste v nabídce našeho obchodu nenalezli, neváhejte nás kontaktovat (telefonicky či prostřednictvím kontaktního formuláře).

Pro přihlášení či registraci klikněte, prosím, na tlačítko v horním levém rohu obrazovky.

Přejeme příjemný nákup.

Upozornění: Pro mechaniky šicích strojů a prodejce náhradních dílů platí ceník náhradních dílů, vydávaný v listinné (papírové) podobě. Jste-li živnostníkem, zabývajícím se opravami šicích strojů, či prodejem náhradních dílů k nim, kontaktujte nás.

UPOZORNĚNÍ!

 ve dnech 24. 4. 2019 až 2. 5. 2019 nebudu moci vyřizovat Vaše objednávky. Zboží objednané  nejpozději 22. 4. 2019

do 14.00 hodin se budu snažit odeslat 23.4. 2019.  

Děkuji za pochopení.

Irena Buúsová 

Copyright © 2019 Textilní stroje. Powered by Zen Cart NET služby GG