Vyhledání informace

 

Vážený zákazníku,

vítáme Vás v našem internetovém obchodě, kde nabízíme náhradní díly na velmi spolehlivé šicí stroje pro domácnost Veritas, Lucznik, Lada a Lucznik Finesse. Servisem šicích strojů a výrobou a velkoobchodem náhradními díly k nim se zabýváme již od roku 1988. V současnosti se věnujeme již pouze prodeji náhradních dílů a doplňků na šicí stroje (např. jehly, cívky apod.).

Důvodem založení tohoto internetového obchodu je nedostatek mechaniků šicích strojů a tím pádem i nedostupnost náhradních dílů na tyto šicí stroje v některých oblastech České republiky. V nabídce naleznete zejména nejčastěji používané a nejvíce žádané náhradní díly. Pokud máte zájem o náhradní díl, který jste v nabídce našeho obchodu nenalezli, neváhejte nás kontaktovat (telefonicky či prostřednictvím kontaktního formuláře).

Pro přihlášení či registraci klikněte, prosím, na tlačítko v horním levém rohu obrazovky.

Přejeme příjemný nákup.

Upozornění: Pro mechaniky šicích strojů a prodejce náhradních dílů platí ceník náhradních dílů, vydávaný v listinné (papírové) podobě. Jste-li živnostníkem, zabývajícím se opravami šicích strojů, či prodejem náhradních dílů k nim, kontaktujte nás.

 

Irena Buúsová  

 

Copyright © 2021 Textilní stroje. Powered by Zen Cart NET služby GG